Kontakt

Vi jobbar i Österbotten och inspireras av
den vackra naturen, men vi betjänar
kunder från hela Finland. Ni är mycket
välkomna till vårt kontor eller så
kommer vi ut till er, ta kontakt så bokar
vi in en träff.

Vi jobbar i Österbotten och inspireras av den vackra naturen, men vi betjänar kunder från hela Finland. Ni är varmt välkomna till vårt kontor, men vi kommer också gärna ut till er. Ta kontakt så bokar vi in en träff.

Intresserad av att diskutera er marknadsföring? Ta kontakt!

Ring, maila eller fyll i formuläret här nedan. Vi strävar till att svara inom ett dygn.

SegerMarketing-Viktoria-Forsberg-5

Viktoria Forsberg

CEO & Founder

viktoria@segermarketing.fi

044 7812428

SegerMarketing-Matias-Jansson-1

Matias Jansson

Digital Marketing Specialist

matias@segermarketing.fi

040 143 0798

SegerMarketing-Ida-Storbacka-nettisivukuva

Ida Storbacka

Social Media Manager and Graphic Designer

ida@segermarketing.fi

040 545 6745

SegerMarketing-Saana-Klemola-1

Saana Klemola

Copywriter

saana@segermarketing.fi

040 554 9366

SegerMarketing-Saara-Santala-1

Saara Santala

Art Director and Photographer

saara@segermarketing.fi

050 3414 788

SegerMarketing-Sanna-Virsula-1

Sanna Virsula

Social Media and Video Producer

sanna@segermarketing.fi

050 532 6625

Simo Santala

Simo Santala

Consulting Web Developer

SegerMarketing-logo

Anna-Lena Widd

Translations

info@segermarketing.fi

Nätfakturor

 

eFakturaadress 003728041998
Operatör Maventa
Operatörs ID 003721291126

Postningsadress
för pappersfakturor

Seger Marketing Ab Oy
28041998 PL 100
80020 Kollektor Scan
FINLAND

E-postfakturor
i pdf – format

28041998@scan.netvisor.fi
En faktura per fil.

Behöver ni hjälp med att uppdatera era social media kanaler?
Vi är experter på branding och sociala medier och vi hjälper gärna er också! TA KONTAKT!