Kontakt

Seger Marketing är en reklambyrå från Österbotten specialiserad på branding och sociala medier marknadsföring. Vårt huvudkontor ligger i en gammal byskola i Småbönders, en by i Kronoby kommun med 280 invånare. Vi har även ett kontor vid storindustriområdet i Karleby samt ett på Långviksgatan i Vasa centrum. Företaget grundades år 2016 av Viktoria Forsberg och har sedan 2019 fungerat som del av HSS-Media koncernen. Idag jobbar 11 kreativa experter på Seger Marketing.

 

Ta kontakt så bokar vi in en träff.

seger-marketing-viktoria-forsberg

Viktoria Forsberg

CEO & Founder

viktoria@segermarketing.fi

044 781 2428

seger-marketing-ida-storbacka

Ida Storbacka

Creative Director

ida@segermarketing.fi

040 545 6745

seger-marketing-andreas-haals

Andreas Haals

Art Director

andreas@segermarketing.fi

050 330 7481

IMG_6111

Sandra Sundström

Campaign Manager

sandra@segermarketing.fi

040 961 4435

seger-marketing-matias-rosstrom

Matias Rosström

Project Manager

matias@segermarketing.fi

040 070 8979

seger-marketing-anja-kurjenluoma

Anja Kurjenluoma

Social Media Producer and Copywriter

anja@segermarketing.fi

040 705 4963

seger-marketing-elin-borgmastars

Elin Borgmästars

Employer Branding & Social Media Producer

elin@segermarketing.fi

044 254 4894

seger-marketing-jonny-huggare-smeds

Jonny Huggare Smeds

Video- and Content Producer

jonny@segermarketing.fi

044 322 2403

seger-marketing-felix-rantschukoff

Felix Rantschukoff

Video- and Content Producer

felix@segermarketing.fi

050 540 7266

seger-marketing-hanna-bjorkqvist

Hanna Björkqvist

Web Designer and Illustrator

hanna@segermarketing.fi

050 530 9321

seger-marketing-malin-timmerbacka

Malin Timmerbacka

Social Media Producer

malin@segermarketing.fi

044 562 5465

Intresserad av att diskutera er marknadsföring? Ta kontakt!

Ring, maila eller fyll i formuläret här nedan. Vi strävar till att svara inom ett dygn.

Skicka in en öppen ansökan!

Vi är ett växande företag i Österbotten som söker innehållsproducenter, webbkodare (med stark kunskap om webbdesign), folk som har kunskap om digital marknadsföring samt duktiga försäljare. Skicka in en öppen ansökan om du känner igen dig!

Nätfakturor

eFakturaadress 003728041998

Operatör Apix
Operatörs ID 003723327487

Postningsadress
för pappersfakturor

Seger Marketing Ab Oy
PL 1000
00781 HELSINGFORS

E-postfakturor
i pdf – format

28041998@scan.netvisor.fi
En faktura per fil.

Behöver ni hjälp med att uppdatera era social media kanaler?
Vi är experter på branding och sociala medier och vi hjälper gärna er också! TA KONTAKT!