Kontakt

Vi jobbar i Österbotten och inspireras av den vackra naturen, men vi betjänar kunder från hela Finland. Ni är varmt välkomna till vårt kontor, men vi kommer också gärna ut till er. Ta kontakt så bokar vi in en träff.

SegerMarketing-Viktoria-Forsberg-5

Viktoria Forsberg

CEO, Founder & Brand Strategist

viktoria@segermarketing.fi

044 7812428

SegerMarketing-Ida-Storbacka-nettisivukuva

Ida Storbacka

Art Director & Social Media Expert

ida@segermarketing.fi

040 545 6745

_DSC5755

Matias Rosström

Project Manager

matias@segermarketing.fi

040 0708979

hanneleherranen_segermarketing

Hannele Herranen

Project Manager

hannele@segermarketing.fi

040 705 4963

Andreas

Andreas Haals

Photographer & Graphic designer

andreas@segermarketing.fi

050 330 7481

Elin

Elin Borgmästars

Content producer & employer marketing

elin@segermarketing.fi

044 254 4894

Jonny Huggare Smeds

Jonny Huggare-Smeds

Video & Content producer

jonny@segermarketing.fi

044 322 2403

Felix Rantschukoff

Felix Rantschukoff

Video & Content producer

felix@segermarketing.fi

050 540 7266

malintimmerbacka-segermarketing

Malin Timmerbacka

Content Producer

info@segermarketing.fi

Seger-ElisaKarhula

Elisa Karhula

Photographer

 

Intresserad av att diskutera er marknadsföring? Ta kontakt!

Ring, maila eller fyll i formuläret här nedan. Vi strävar till att svara inom ett dygn.

Nätfakturor

eFakturaadress 003728041998

Operatör Apix
Operatörs ID 003723327487

Postningsadress
för pappersfakturor

Seger Marketing Ab Oy
PL 1000
00781 HELSINGFORS

E-postfakturor
i pdf – format

28041998@scan.netvisor.fi
En faktura per fil.

Behöver ni hjälp med att uppdatera era social media kanaler?
Vi är experter på branding och sociala medier och vi hjälper gärna er också! TA KONTAKT!