Yhteydenotto

Seger Marketing on brändin rakentamiseen ja sosiaalisen median markkinointiin erikoistunut mainostoimisto Pohjanmaalta. Pääkonttorimme sijaitsee vanhassa kyläkoulussa, Småböndersissä, 280 asukkaan kylässä. Lisäksi meillä on toimisto Kokkolan suurteollisuusalueella ja Vaasassa Pitkälahdenkadulla, keskustan vilskeessä. Yrityksen on perustanut Viktoria Forsberg vuonna 2016 ja vuodesta 2019 Seger Marketing on toiminut osana HSS-Media konsernia. Tänään Seger Marketingilla työskentelee 11 luovaa ammattilaista.

 

Ota yhteyttä, jotta voimme sopia tapaamisen!

seger-marketing-viktoria-forsberg

Viktoria Forsberg

CEO & Founder

viktoria@segermarketing.fi

044 781 2428

seger-marketing-ida-storbacka

Ida Storbacka

Creative Director

ida@segermarketing.fi

040 545 6745

seger-marketing-matias-rosstrom

Matias Rosström

Project Manager

matias@segermarketing.fi

040 070 8979

seger-marketing-andreas-haals

Andreas Haals

Art Director

andreas@segermarketing.fi

050 330 7481

seger-marketing-anja-kurjenluoma

Anja Kurjenluoma

Copywriter

anja@segermarketing.fi

050 349 9867

seger-marketing-elin-borgmastars

Elin Borgmästars

Content producer

elin@segermarketing.fi

044 254 4894

seger-marketing-jonny-huggare-smeds

Jonny Huggare Smeds

Video- and content producer

jonny@segermarketing.fi

044 322 2403

seger-marketing-felix-rantschukoff

Felix Rantschukoff

Video- and content producer

felix@segermarketing.fi

050 540 7266

seger-marketing-hanna-bjorkqvist

Hanna Björkqvist

Graphic Designer and Illustrator

hanna@segermarketing.fi

050 530 9321

seger-marketing-malin-timmerbacka

Malin Timmerbacka

Content Producer

malin@segermarketing.fi

044 562 5465

Oletteko kiinnostuneita keskustelemaan markkinoinnistanne? Ota yhteyttä!

Soita, lähetä sähköpostia tai täytä oheinen yhteydenottolomake ja olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian!

Lähetä meille avoin hakemus!

Seger Marketing on vahvasti kasvava yritys Pohjanmaalta. Nyt haemme sisällöntuottajia, web-koodaajia (etuna vahva web-suunnitteluosaaminen), digimarkkinoinnin osaajia sekä huippumyyjiä. Lähetä avoin hakemus, jos tunnistit itsesi!

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite 003728041998

Operaattori Apix
Välittäjän tunnus 003723327487

Paperilaskujen
postitusosoite

Seger Marketing Ab Oy
PL 1000
00781 Helsinki
FINLAND

Sähköpostilaskut
pdf – muodossa

28041998@scan.netvisor.fi
Yksi lasku per tiedosto.

Tarvitsetko apua yrityksesi sosiaalisen median päivityksissä?

Olemme sosiaalisen median ja brändäyksen ammattilaisia ja autamme mielellämme teitä! OTA YHTEYTTÄ!