Yhteydenotto

Työskentelemme Pohjanmaalla ja inspiroidumme sen
kauniista luonnosta. Asiakkaamme ovat kuitenkin eripuolilla
Suomea. Olette hyvin tervetulleita pistäytymään
konttorillamme tai voimme tulla käymään teidän luonanne.
Ota yhteyttä, jotta voimme sopia tapaamisen!

Työskentelemme Pohjanmaalla ja inspiroidumme sen kauniista luonnosta. Asiakkaamme ovat kuitenkin eripuolilla Suomea. Olette hyvin tervetulleita pistäytymään konttorillamme tai voimme tulla käymään teidän luonanne. Ota yhteyttä, jotta voimme sopia tapaamisen!

Oletteko kiinnostuneita keskustelemaan markkinoinnistanne? Ota yhteyttä!

Soita, lähetä sähköpostia tai täytä oheinen yhteydenottolomake ja olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian!

SegerMarketing-Viktoria-Forsberg-5

Viktoria Forsberg

CEO & Founder

viktoria@segermarketing.fi

044 7812428

SegerMarketing-Matias-Jansson-1

Matias Jansson

Digital Marketing Specialist

matias@segermarketing.fi

040 143 0798

SegerMarketing-Ida-Storbacka-nettisivukuva

Ida Storbacka

Social Media Manager and Graphic Designer

ida@segermarketing.fi

040 545 6745

SegerMarketing-Saana-Klemola-1

Saana Klemola

Copywriter

saana@segermarketing.fi

040 554 9366

SegerMarketing-Saara-Santala-1

Saara Santala

Art Director and Photographer

saara@segermarketing.fi

050 3414 788

SegerMarketing-Sanna-Virsula-1

Sanna Virsula

Social Media and Video Producer

sanna@segermarketing.fi

050 532 6625

Simo Santala

Simo Santala

Consulting Web Developer

SegerMarketing-logo

Anna-Lena Widd

Translations

info@segermarketing.fi

Verkkolaskut

 

Verkkolaskuosoite 003728041998
Operaattori Maventa
Välittäjän tunnus 003721291126

Paperilaskujen
postitusosoite

Seger Marketing Ab Oy
28041998 PL 100
80020 Kollektor Scan
FINLAND

Sähköpostilaskut
pdf – muodossa

28041998@scan.netvisor.fi
Yksi lasku per tiedosto.

Tarvitsetko apua yrityksesi sosiaalisen median päivityksissä?

Olemme sosiaalisen median ja brändäyksen ammattilaisia ja autamme mielellämme teitä! OTA YHTEYTTÄ!