Yhteydenotto

Työskentelemme Pohjanmaalla ja inspiroidumme sen kauniista luonnosta. Asiakkaamme ovat kuitenkin eripuolilla Suomea. Olette hyvin tervetulleita pistäytymään konttorillamme tai voimme tulla käymään teidän luonanne. Ota yhteyttä, jotta voimme sopia tapaamisen!

SegerMarketing-Viktoria-Forsberg-5

Viktoria Forsberg

CEO, Founder & Brand Strategist

viktoria@segermarketing.fi

044 7812428

SegerMarketing-Ida-Storbacka-nettisivukuva

Ida Storbacka

Art Director & Social Media Expert

ida@segermarketing.fi

040 545 6745

SegerMarketing-Saana-Klemola-1

Saana Klemola

Social Media Manager & Copywriter

saana@segermarketing.fi

040 554 9366

hanneleherranen_segermarketing

Hannele Herranen

Project Manager

hannele@segermarketing.fi

040 705 4963

Andreas

Andreas Haals

Photographer & Graphic designer
andreas@segermarketing.fi
050 330 7481

Elin

Elin Borgmästars

Content producer & employer marketing
elin@segermarketing.fi
044 254 4894

Jonny Huggare Smeds

Jonny Huggare-Smeds

Video & Content producer

jonny@segermarketing.fi
044 322 2403

Felix Rantschukoff

Felix Rantschukoff

Video & Content producer
felix@segermarketing.fi
050 540 7266

malintimmerbacka-segermarketing

Malin Timmerbacka

Content Producer

info@segermarketing.fi

Seger-ElisaKarhula

Elisa Karhula

Photographer

 

Oletteko kiinnostuneita keskustelemaan markkinoinnistanne? Ota yhteyttä!

Soita, lähetä sähköpostia tai täytä oheinen yhteydenottolomake ja olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian!

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite 003728041998

Operaattori Apix
Välittäjän tunnus 003723327487

Paperilaskujen
postitusosoite

Seger Marketing Ab Oy
PL 1000
00781 Helsinki
FINLAND

Sähköpostilaskut
pdf – muodossa

28041998@scan.netvisor.fi
Yksi lasku per tiedosto.

Tarvitsetko apua yrityksesi sosiaalisen median päivityksissä?

Olemme sosiaalisen median ja brändäyksen ammattilaisia ja autamme mielellämme teitä! OTA YHTEYTTÄ!