Ota yhteyttä!

    Minua kiinnostaa:

    MYYNTI

    Patrik Ritala

    Sales and Social Media Coordinator

    patrik@segermarketing.fi
    040 867 4074

    Jerry Dahl

    Project Manager, Video & Webinar

    jerry@segermarketing.fi
    040 537 1935

    KOKKOLA

    Hanna Björkqvist 

    Web Designer and Illustrator

    hanna@segermarketing.fi
    050 530 9321

    Sandra Sundström 

    Campaign Manager

    sandra@segermarketing.fi
    040 961 4435

    Elin Borgmästars

    Social Media Expert and Employer Branding

    elin@segermarketing.fi
    044 254 4894

    VAASA

    Dennis Nygård

    Growth Manager, Web & eCommerce

    dennis@segermarketing.fi
    040 413 7970

    Felix Rantschukoff

    Video Producer and Social Media Expert

    felix@segermarketing.fi
    050 540 7266

    Jerry Dahl

    Project Manager, Video & Webinar

    jerry@segermarketing.fi
    040 537 1935

    Anja Kurjenluoma

    Social Media Expert and Copywriter

    anja@segermarketing.fi
    050 349 9867

    Jaakko Haapakoski

    Web Developer

    jaakko@segermarketing.fi
    044 781 4300

    Avoin hakemus

    Seger Marketing on Pohjanmaalla toimiva kasvava markkinointitoimisto. Oletko sinä sisällöntuottaja, Web Designer, digitaalisen markkinoinnin osaaja tai tähtimyyjä? Lähetä avoin hakemus, jos tunnistit itsesi!

    Harjoittelupaikka kiikarissa?

    Opiskeletko graafista suunnittelua, viestintää tai kauppatieteitä? Kysy ihmeessä monipuolisista harjoittelumahdollisuuksistamme!

    Lue Hannelen kokemuksia harjoittelusta

    Verkkolaskutus

    Verkkolaskuosoite 003728041998
    Välittäjä: Maventa
    Välittäjän ID 003721291126

    Postiosoite
    paperilaskuille

    Seger Marketing Ab Oy
    28041998
    PL 100
    80020 Kollektor Scan

    Sähköpostilaskut
    pdf-muodossa

    28041998@scan.netvisor.fi
    Yksi lasku per tiedosto.