Ota yhteyttä!

 

MYYNTI

Patrik Ritala

Sales and Social Media Coordinator

patrik@segermarketing.fi
040 867 4074

Jerry Dahl

Project Manager, Video & Webinar

jerry@segermarketing.fi
040 537 1935

Dennis Nygård

Toimitusjohtaja

dennis@segermarketing.fi
040 413 7970

PRODUCENTER

Hanna Björkqvist 

Web Designer and Illustrator

hanna@segermarketing.fi
050 530 9321

Sandra Sundström 

Campaign Manager

sandra@segermarketing.fi
040 961 4435

Felix Rantschukoff

Video Producer and Social Media Expert

felix@segermarketing.fi
050 540 7266

Jaakko Haapakoski

Web Developer

jaakko@segermarketing.fi
044 781 4300

Elin Borgmästars (äitiyslomalla)

Social Media Expert and Employer Branding

    Minua kiinnostaa:

    Avoin hakemus

    Seger Marketing on Pohjanmaalla toimiva kasvava markkinointitoimisto. Oletko sinä sisällöntuottaja, Web Designer, digitaalisen markkinoinnin osaaja tai tähtimyyjä?</p><p>Lähetä avoin hakemus, jos tunnistit itsesi!

    Harjoittelupaikka kiikarissa?

    Opiskeletko graafista suunnittelua, viestintää tai kauppatieteitä? Kysy ihmeessä monipuolisista harjoittelumahdollisuuksistamme!

    Lue Hannelen kokemuksia harjoittelusta

    Verkkolaskutus

     

    Verkkolaskuosoite 003728041998
    Välittäjä: Maventa
    Välittäjän ID 003721291126

    Postiosoite
    paperilaskuille

     

    Seger Marketing Ab Oy
    28041998
    PL 10080020 Kollektor Scan

    Sähköpostilaskut PDF-muodossa

    28041998@scan.netvisor.fi
    Yksi lasku per tiedosto.